Fakultatīvās nodarbības
Jūrmalas Jaundubultu pamatskolas fakultatīvo nodarbību grafiks
1.- 4.klasēs
2022./23.m.g. II.semestrī.
Nr. p.k. |
Pedagoga vārds, uzvārds |
Fakultatīvs |
Klase |
Nodarbību diena |
Nodarbību laiks |
Telpa |
1. |
I.Miglāne |
Latviešu valoda un literatūra |
3.a kl. |
Trešdiena |
14:10-14:50 |
407 |
3.b kl. |
Ceturtdiena |
14:10-14:50 |
407 |
|||
2. |
J.Rozenšteina |
Angļu valoda |
2.a kl. |
Ceturtdiena |
13:20-14:00 |
402 |
3.a kl. |
Trešdiena |
13:20-14:00 |
402 |
|||
3.b kl. |
Trešdiena |
12.30-13.10 |
402 |
|||
|
|
|
4.a kl.-I.gr. |
Piektdiena |
12:30-13:10 |
402 |
|
|
|
4.a kl.-II.gr. |
Piektdiena |
13:20-14:00 |
402 |
3. |
O.Krupina |
Angļu valoda
|
1.b kl. |
Ceturtdiena |
13:20-14:00 |
207 |
2.b kl. |
Pirmdiena |
13:20-14:00 |
207 |
|||
4.b kl.-I.gr. |
Otrdiena |
12.30-13.10 |
207 |
|||
4.b kl.-II.gr. |
Otrdiena |
13.20-14.00 |
207 |
|||
4. |
L.Sabirova
|
Krievu valoda un literatūra |
2.b kl. |
Otrdiena |
12.30-13.10 |
406 |
Matemātika |
2.b kl. |
Trešdiena |
13.20-14.00 |
406 |
||
Krievu valoda un literatūra |
2.a kl. |
Pirmdiena
|
13.20-14.00 |
406 |
||
5. |
Ē.Leisa |
Matemātika |
2.a kl. |
Otrdiena |
13.20-14.00 |
403 |
6. |
N.Nazarova |
Krievu valoda un literatūra |
3.b kl. |
Ceturtdiena |
13:20-14:00 |
205 |
Matemātika
|
3.b kl. |
Trešdiena |
13.20-14.00 |
205 |
||
7. |
R.Ponomarenko |
Krievu valoda un literatūra |
4.a kl. |
Trešdiena |
11:20-12:00 |
405 |
Matemātika –I.gr. |
4.a kl. |
Ceturtdiena |
12.30-13.10 |
405 |
||
Matemātika –II.gr. |
4.a kl. |
Ceturtdiena |
13.20-14.00 |
405 |
||
8. |
Ļ.Silova |
Matemātika |
1.b kl. |
Otrdiena |
12.30-13.10 |
206 |
Krievu valoda un literatūra |
1.b kl. |
Trešdiena |
12:30-13:10 |
206 |
||
Matemātika |
4.b kl. |
Ceturtdiena |
13:20-14:00 |
206 |
||
9. |
S.Lorence |
Krievu valoda un literatūra |
1.a kl. |
Pirmdiena
|
12.30-13.10 |
404 |
Matemātika |
1.a kl. |
Otrdiena |
12:30-13:10 |
404 |
||
10. |
A.Paļčevska |
Matemātika |
3.a kl. |
Ceturtdiena |
13:20-14:00 |
204 |
Krievu valoda un literatūra |
3.a kl. |
Otrdiena |
13:20-14:00 |
204 |
||
11. |
R.Boldireva |
Krievu valoda un literatūra –I.gr. |
4.b kl. |
Piektdiena |
12.30-13.10 |
203 |
Krievu valoda un literatūra –II.gr. |
4.b kl. |
Piektdiena |
13.20-14.00 |
203 |
||
|
|
Kopā: |
29 st. |
|
|
|
Jūrmalas Jaundubultu pamatskolas fakultatīvo nodarbību grafiks
5.- 9.klasēs
2022./23.m.g.
Nr.p.k. |
Pedagoga vārds, uzvārds |
Fakultatīvs |
Klase |
Nodarbību diena |
Nodarbību laiks |
Telpa |
1. |
J.Rozenšteina |
Angļu valoda |
5.a |
Ceturtdiena |
7:50-8:25 |
402 |
2. |
A.Kirilova |
Krievu valoda un literatūra |
9.a |
Otrdiena |
9:20-10:00 |
201 |
9.b |
Ceturtdiena |
8:30-9:10 |
||||
3. |
A.Boldireva |
Latviešu valoda un literatūra |
6.a |
Piektdiena |
14:10-14:50 |
202 |
4. |
A.Protasova |
Latviešu valoda un literatūra
|
8.a
|
Piektdiena |
7:50-8:25 |
106 |
9.a |
Trešdiena |
7:50-8:25 |
||||
5.
|
J.Kozlova |
Matemātika |
5.ab |
Pirmdiena |
15:00-15:40 |
312 |
7.ab |
Pirmdiena |
7:50-8:25 |
||||
8.a |
Ceturtdiena |
7:50-8:25 |
||||
6. |
V.Pankratova |
Matemātika |
9.a |
Otrdiena |
8:30-9:10 |
311 |
9.b |
Trešdiena |
8:30-9:10 |